Lego duplo – Budowa 10990

Lego Duplo to zabawka, która łączy w sobie elementy budowlane i kreatywne. Jest idealna dla dzieci w wieku od 2 do 5 lat, ponieważ pozwala im ona na rozwijanie swoich umiejętności manualnych i motorycznych.

Lego Duplo to także świetna zabawa dla całej rodziny. Możecie ją wykorzystać do budowania domków, mostów czy innych obiektów. Dzięki temu będziecie mieli okazję spędzić razem czas i wypracować więź z waszymi pociechami.

Wielki wyścig

“Wielki wyścig” to najnowsza zabawka od Lego duplo. Jest to kompletny zestaw do budowania, który pozwala dzieciom na stworzenie własnego toru wyścigowego. Zestaw zawiera samochody, budynki i inne elementy, dzięki którym dzieci mogą cieszyć się godzinami zabawy.

Jak zbudować 10990 Wielki wyścig z Lego Duplo?

Wielki wyścig z Lego Duplo to świetna zabawa dla całej rodziny. Aby go zbudować, potrzebne będą następujące elementy:

  • 2 klocki Lego Duplo (każdy o wymiarach 8x8x4 cm)
  • 1 klocek Lego Duplo (wymiary 8x8x2 cm)
  • 2 klocki Lego Duplo (wymiary 4x4x2 cm)
  • 1 klocek Lego Duplo (wymiary 2x2x2 cm)

Pierwszym krokiem jest połączenie dwóch dużych klocków ze sobą, a następnie dołączenie do nich mniejszego klocka. Następnie należy połączyć oba duże klocki ze sobą za pomocą dwóch małych klocków. Na końcu należy dołączyć do całości jeszcze jeden mały klocek. Gotowe! Teraz można się bawić w wielki wyścig.

Instrukcja krok po kroku jak złożyć 10990 Wielki wyścig z Lego Duplo

Złóż klocki według instrukcji, aby uzyskać trzy wieże. Umieść wieże na planszy startowej i ustaw je w linii prosto za sobą.

Pociągnij za rękojeść samochodu, aby rozpocząć wyścig!

Szybki i łatwy przewodnik po tym jak złożyć 10990 Wielki wyścig z Lego Duplo

Budowa 10990zamów już dziś online Wielki Wyścig to idealna zabawka dla każdego małego kierowcy. Zestaw pozwoli Twojemu dziecku na stworzenie własnego toru wyścigowego i ściganie się ze swoimi przyjaciółmi.

Złożenie tego zestawu jest bardzo proste i szybkie. Możesz to zrobić sam lub razem ze swoim dzieckiem. Jeśli chcesz, możesz także urozmaicić tor, dodając do niego inne elementy Lego Duplo.

Zabawa wyścigami to świetna forma aktywności fizycznej dla całej rodziny. Będziecie się świetnie bawić razem! Pamiętaj, aby zachować bezpieczeństwo podczas zabawy i nie pozwolić dzieciom na łamanie reguł gry.